Fumez pokazuje Trzewia

Trzewia to najnowszy singiel formacji Fumez. Mocny utwór pod przykrywką piosenki miłosnej ilustruje ponury świat uzależnień, lęków i słabości.

Jak informuje zespół, utwór Trzewia opowiada o skrajnie zmiennej naturze nałogu. Z pozoru prosta miłosna piosenka przez wielu może być odebrana jako metafora uzależnień, których nie widzimy w świetle dziennym. Trzewia zostały wyprodukowane przez Jarka Turbiarza w jego VSG Studio.

Za pomysł i montaż odpowiadają Yach Paszkiewicz i jego współpracownicy, którzy stworzyli obraz w charakteryzującej ich stylistyce. Same ujęcia kręcone były spontanicznie i miały odzwierciedlać szorstki klimat utworu.

Zespół Fumez powstał w 2015 roku w Elblągu. Od tego momentu stara się krok po kroku rozwijać swoje umiejętności i poprzez twórczość docierać do jak najszerszego grona odbiorców. Ukoronowaniem dotychczasowej drogi zespołu jest samodzielne wydanie EP-ki, której produkcją zajął się gitarzysta zespołu Golden Life – Jarosław Turbiarz. Na krążku znajdują się pierwsze kompozycję zespołu, ukazujące przekrojowo styl muzyczny, w którym grupa odnajduje się najlepiej. Każdy z członków Fumez poszukuje inspiracji w różnych miejscach i nurtach, co w wersji finalnej daje oryginalną muzycznie kompilację okraszoną niebanalnymi i szczerymi tekstami.

Tagi: , , .