King Dude oraz The Ruins Of Beverast na koncercie w Krakowie

Mamy świetną wiadomość dla fanów King Dude oraz The Ruins Of Beverast. Formacje odwiedzą Polskę. Koncert odbędzie się:

31.10.2017 – Kraków

Obok zespołów zagra również (DOLCH). Wkrótce więcej informacji.

Latest posts by Ziemek (see all)

Tagi: , , , , .