Nowy album zespołu Obscura

Niemieccy giganci technicznego death metalu z zespołu Obscura ogłosili, że najnowszy album zostanie wydany w okresie letnim bieżącego roku nakładem Relapse Records. Najnowsze, piąte już wydawnictwo zatytułowane będzie Diluvium. Producentem po raz kolejny został V. Santura znany z działalności w m. in. zespole Triptykon.
Steffen Kummerer (gitara, wokal) ujawnia, że na albumie znalazło się miejsce dla paru gości specjalnych, o czym dokładnie dowiemy się wkrótce. Okładka i tracklista albumu nie zostały jeszcze podane. Kummerer mówi również, iż Diluvium jest wątkiem dopełniającym koncept trzech poprzednich albumów, zapoczątkowany na Cosmogenesis. Wydaje się więc, że czeka nas kolejny świetny album niezawodnej niemieckiej ekipy. Panowie z zespołu Obscura nie próżnują, albowiem ostatnie wydawnictwo zatytułowane Akroasis ukazało się zaledwie 2 lata temu.

Marcel Szczepanik

Marcel Szczepanik

Student filologii angielskiej, zbieracz płyt, fan muzyki undergroundowej oraz miłośnik literatury skandynawskiej. That is the curse with which I wander hand in hand!

jeg ser at havet kommer nærmere
Marcel Szczepanik

Latest posts by Marcel Szczepanik (see all)

Tagi: , , , , , , , .