Znamy szczegóły odejścia członków Sodom

W zeszłym tygodniu za pośrednictwem Facebooka Tom „Angelripper” powiadomił o odejściu dwóch członków Sodom. Jak się okazuje, okoliczności rozłąki nie należały do najmilszych. Gitarzysta Bernd „Bernemann” Kost i perkusista Markus „Makka” Freiwald w swoim oświadczeniu jasno mówią, że o swoim przymuszonym odejściu z zespołu dowiedzieli się przez… WhatsAppa.

Tom już o tym wspomniał w swoim oświadczeniu, powoli od siebie odpływaliśmy. Nasze koncepcje szacunku i ciężkiej pracy podzieliły Sodom jeszcze bardziej. Na dodatek oferty tras koncertowych zaproponowane przez Toma były bardzo rozczarowujące.

Po przytłaczających reakcjach staraliśmy się patrzeć w przód do następcy „Decision Day”, mieliśmy już nagrane dużo pomysłów na nowy materiał. Niestety, Tom nie podzielał naszego entuzjazmu, poinformował nas o zakończeniu współpracy przez WhatsApp, nie wysłuchał nawet tego co mieliśmy przygotowane.

Oczywiście, nie jest nam łatwo opuścić Sodom – ten zespół stał się wielką częścią naszego życia i bezgranicznie się z nim identyfikujemy. Ale nie przestaniemy robić tego, co kochamy – razem założymy nowy zespół i ruszymy do przodu.

W naszych sercach nadal będziemy Sodom, nawet jeśli Tom nie jest już dłużej po naszej stronie.

Kost był członkiem Sodom od 1996 roku a Freiwald od 2010. Nowy skład Sodom nie został jeszcze ogłoszony.

Max Żyliński

Max Żyliński

Heavy Metal Maniac. Zapalony wielbiciel produkcji podziemnych. Koneser tanich wyrobów wyskokowych.
Max Żyliński

Tagi: , , , , , .