Wygraj bilet na Amorphis i Soilwork

Knock Out Productions zaprasza do Krakowa na wspólny koncert Amorphis i Soilwork.
Fińscy metalowcy z Amorphis przyjadą do Polski promować swój najnowszy album Queen Of Time (recenzja). Płyta ukazała się 18 maja 2018 roku i została bardzo ciepło przyjęta przez fanów grupy na całym świecie. Jako supporty zagrają Jinjer oraz Nailed To Obscurity.

Koncert odbędzie się:

20.01.2019 – Kraków, Kwadrat (wydarzenie)

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Amorphis2019 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Jaka bardzo znana wokalistka udzieliła swojego głosu na ostatnim albumie zespołu Amorphis?

Na zgłoszenia czekamy do czwartku (10.01.2019) do godziny 18:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.


źródło: Knock Out Productions

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Tagi: , , , , , , , .