Wygraj bilet na Caspian

Caspian wraca do Polski po długiej, prawie 4-letniej przerwie, aby uczcić swoją 15-letnią działalność sceniczną. Amerykanie, uznawani za wirtuozów na scenie post-rockowej wystąpią w sierpniu w poznańskim klubie Pod Minogą. Na koncercie usłyszymy m.in. materiał z nadchodzącego długogrającego albumu. Jako support wystąpi polska formacja Signal from Europa.

11.08.2019 – Poznań, Pod Minogą (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać po dwa pojedyncze bilety na koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Caspian-Poznań2019 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Czy debiutancki album The Four Trees zespołu Caspian został wydany na winylu?

 

Na zgłoszenia czekamy do środy (06.08.2019) do godziny 12:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.

Źródło: WiniaryBookings

Piotr

Tagi: , , , , , , .