Wygraj bilet na Ivar Bjørnson & Einar Selvik

Iron Realm Productions zaprasza wszystkich na koncert artystów Ivar Bjørnson & Einar Selvik.
Po dużym sukcesie projektu Skuggsjá, Ivar Bjørnson oraz Einar Selvik kontynuują cały czas współpracę pod nazwą Hugsjá. Splatając tradycyjne i nowoczesne dźwięki oraz instrumenty, obydwaj muzycy zapraszają słuchaczy na szczególną podróż między dawną historią a współczesnością. Jedyny koncert w Polsce odbędzie się:

02.02.2019 – Kraków, Studio (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Ivar Bjørnson & Einar Selvik2019 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Wymień co najmniej dwa zespoły, w których grają lub grali: Einar Selvik oraz Ivar Bjørnson.

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (27.01.2019) do godziny 18:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.


źródło: Iron Realm Productions
zdjęcie: https://www.facebook.com/IvarBjornsonEinarSelvik/

Piotr

Tagi: , , , , , , , , .