Wygraj bilet na Klasz Ov The Sejtans XV

Koncerty w ramach Klasz Ov The Sejtans są organizowanę przez zespół Leash Eye i wpisały się już na stałe w koncertowy krajobraz Warszawy. Od samego początku główną ideą tych muzycznych spotkań była promocja warszawskiej sceny rockowej i metalowej, a cechą charakterystyczną zróżnicowany lineup. Podczas poprzednich edycji “Klasza” zagrali m.in.: Rootwater, J.D. Overdrive, Fiasko, Alastor, Black Tundra, Lostbone, Venflon, Carnal, Rosk, Testor, Wild Pig, Exlibris, Death Denied, Setheist czy legendarny Proletaryat.

Zapraszamy na XV edycję Klasz Ov The Sejtans. Tym razem gościmy w powracającym do życia Klubie Remont. Co ciekawe, w tegorocznej edycji będzie można zobaczyć na scenie trzech byłych reprezentantów Polski na festiwalu Wacken Open Air. Podczas koncertu wystąpią: Chainsaw, Leash Eye, The Kroach oraz Aberkane.

11.01.2020 – Warszawa, Klub Remont (wydarzenie)

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na każdy koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Klasz Ov The Sejtans_2020 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Kto jest wydawcą najnowszej płyty Leash Eye “Blues, Brawls & Beverages”?

Na zgłoszenia czekamy do piątku (06.01.2020) do godziny 18:00.
Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.


źródło: Arkadiusz Gruszka

Piotr

Tagi: , , , , , , , , , .