Wygraj bilet na koncert Behemoth

Behemoth wkrótce wyruszy w trasę koncertową, która przebiegać będzie pod hasłem Rzeczpospolita Niewierna. Trasa obejmie sześć miast: Katowice (dwa koncerty), Wrocław, Kraków, Warszawę, Gdańsk oraz Poznań. Zaplanowany wcześniej koncert w Bydgoszczy został odwołany z przyczyn niezależnych od organizatora oraz zespołu. Koncert wrocławski natomiast odbędzie się, nie tak jak wcześniej planowano w klubie „Eter” (klub kończy działalność), a w „Zaklętych Rewirach”(ul. Krakowska 100). Zakupione wcześniej bilety zachowują ważność. Pozostałe terminy i miejsca pozostają bez zmian. Podczas koncertów Behemothowi towarzyszyć będą szwajcarski Bolzer oraz odnosząca coraz większe sukcesy tajemnicza formacja Batushka. “Rzeczpospolita Niewierna” to trasa, na którą polscy fani czekali od dawna, ponieważ zespół zaprezentuje w całości materiał ze swojej ostatniej, określanej najwybitniejszym dziełem w dyskografii Behemoth płyty “The Satanist“. Oprócz wszystkich kawałków z “The Satanist“, w set liście nie zabraknie najważniejszych utworów z całej historii zespołu.

Nergal komentuje „Rzeczpospolitą Niewierną” z entuzjazmem:
Na tą część trasy czekaliśmy długo. Zespół w życiowej formie. Największe polskie miasta. Największa z dotychczasowych produkcji Behemoth i “Satanista” w całości! Do zobaczenia na sztukach!”

30.09.2016 – Katowice, Mega Club
01.10.2016 – Katowice, Mega Club
02.10.2016 – Wrocław, Zaklęte Rewiry (wydarzenie) (kup bilet)
07.10.2016 – Kraków, Hala Wisły (wydarzenie)
08.10.2016 – Warszawa, Progresja Music Zone (wydarzenie) (kup bilet)
09.10.2016 – Gdańsk, B90 (wydarzenie) (kup bilet)
10.10.2016 – Poznań, MTP2 (wydarzenie) (kup bilet)

W konkursie mamy do wygrania dwa bilety na koncert w Gdańsku oraz jeden na show w Poznaniu. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubić i publicznie udostępnić konkursowy post na swojej ścianie na Facebooku.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Behemoth_miasto dołączając link do profilu na FB celem weryfikacji wymogów konkursu, a w treści maila napisać Za co lubisz Behemoth?

Rozstrzygnięcie konkursu trzy dni przed koncertem o godzinie 20:00. Informacje będzie opublikowana pod postem konkursowym. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji.


Behemoth Bolzer Batushka Polska 2016

Piotr

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .