Wygraj bilet na Sick Of It All

Knock Out Productions prezentuje koncert grupy Sick Of It All w Polsce.

W roli supportu, zaprezentują się formacje: Comeback Kid oraz Cancer BatsSick Of It All wydali swój ostatni album, zatytułowany „Wake The Sleeping Dragon” w ubiegłym roku, nakładem Century Media Records. Powyższe wydawnictwo to dwunasty krążek w dyskografii grupy, na przestrzeni ponad 30 lat działalności! Wraz z Sick Of It All, na scenie zaprezentuje się kanadyjska grupa Comeback Kid. Ostatnim wydawnictwem zespołu jest płyta „Outsider” z 2017 roku, wydana za pośrednictwem wytwórni Nuclear Blast

Koncert odbędzie się:

09.11.2019 – Kraków, Kwadrat (wydarzenie)

 

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Sick Of It All2019 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: W jakiej dzielnicy Nowego Jorku powstałzespół Sick Of It All?

Na zgłoszenia czekamy do środy (30.10.2019) do godziny 18:00.
Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.

Źródło: Knock Out Productions

Piotr

Tagi: , , , , , , , , .