25-lecie Slot Art – znamy pełny program!

4 lipca w klimatycznym kompleksie klasztornym Opactwa Cystersów w Lubiążu na Dolnym Śląsku startuje 25. edycja Slot Art Festival. Znamy już pełny line up imprezy oraz program warsztatów i wydarzeń towarzyszących.

25 edycja Slot Art Festival potrwa od 4 do 8 lipca w Lubiążu k/Wrocławia. SAF to od lat miejsce spotkania poszukiwaczy inspiracji, fanów najróżniejszych gatunków muzyki, miłośników kuglarstwa, aktywistów, wszelkich sztuk i rzemiosł, a przede wszystkim – ludzi, których łączy pasja. Program festiwalu to 5 sekcji, które pomagają odnaleźć się w ogromnym bogactwie i różnorodności: około 150 warsztatów, od artystycznych poprzez sportowe i językowe, aż po różne wymiary rozwoju osobistego i dziedziny zupełnie nietypowe, kilkadziesiąt koncertów na scenach prezentujących zarówno gwiazdy, jak i odkrycia muzyczne wielu gatunków, dziesiątki spotkań z ekspertami w formie wykładów, paneli, dyskusji, wieczorów literackich i stoisk inicjatyw społecznych oraz sekcja wydarzeń artystycznych, w której nie zabraknie wystaw, spektakli teatralnych i kabaretowych a także filmów fabularnych i dokumentalnych.

W tym roku na dużej scenie festiwalu usłyszymy:
Mikromusic, xxanaxx, Grubson, Buslav, Dikanda, Frühstück, The Fruitcakes, Lilly Hate Roses, Pablopavo i Ludziki czy Damian Syjonfam. Wśród klubowych dźwięków pojawi się m.in. nowy projekt Magdy Pasierskiej z Me, Myself & I oraz DJ Feel X, a dziesiątki innych koncertów odbędą się na scenach: HC/Punk, hiphopowej, folkowej, unplugged, konkursowej, spontanicznej a także doświadczalnej, gdzie nocą, pod sklepieniem gotyckiej katedry w muzyczne podróże zabierze nas m.in. Sutari i tworzona w trakcie festiwalu slotowa orkiestra. Do pełnego programu wszystkich scen zapraszamy tutaj >>>

Tagi: , , , , , , , , , , , , , .