Aerosmith w Krakowie: rozpiska i nowe wytyczne nt. bezpieczeństwa

Legenda rocka, amerykański Aerosmith już w przyszłym tygodniu wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie. Zespół jest aktualnie w trakcie pożegnalnej trasy Aero-Vederci Baby European Tour 2017. Będzie to ostatnia okazja, żeby zobaczyć zespół na żywo. Amerykanie w trakcie tej trasy prezentują przekrojową setlistę.

Jako support zagra niemieckie Beyond The Black, które prezentuje popularną za naszą zachodnią granicą symfoniczną odmianę metalu.

Live Nation przedstawiło rozpiskę całego wydarzenia jednocześnie zastrzegając, że podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie:

17:30 – Early Entrance
18:00 – otwarcie bram
19:30 – Beyond The Black
21:00 – Aerosmith

Dodatkowo organizator zapowiedział nowych wytycznych nt. bezpieczeństwa po niedawnym islamskim zamachu w Manchester Arena, gdzie 23-letni Salman Abedi, urodzony w Manchesterze w rodzinie imigrantów z Libii wysadził się na koncercie Ariany Grande zabijając 22 osoby. Kontrole przy wejściu do hali mają być teraz dokładniejsze. Dodatkowo na teren obiektu nie będzie można wnosić dużych toreb – maksymalny dozwolony rozmiar torby to format A4.

02.06.2017 – Kraków, Tauron Arena (wydarzenie)

Tagi: , , , , , .