Angelus Apatrida: koncert w Toruniu odwołany

Mamy smutną wiadomość dla fanów zespołu Angelus Apatrida, którzy mieli wybrać się na koncert w Toruniu.

Dziś Piranha Tourbooking poinformował, że koncert nie odbędzie się.

Oficjalny komunikat:

⚠⚠ UWAGA, KONCERT ODWOŁANY! ⚠⚠

Niestety. Przekazywanie takich informacji nie należy do najprzyjemniejszych, lecz po długich rozmowach z managementem zespołu wczoraj wieczorem dostałem ostateczne info, że musimy odwołać gig zaplanowany na 15 maja.

Zapewne interesuje Was powód takiej decyzji, więc pozwolę sobie w skrócie wyjaśnić, żeby być fair.

Już po ogłoszeniu tego koncertu pojawiło się kilka niespodziewanych problemów logistyczno-technicznych. Długo z nimi walczyliśmy – jedne udało się rozwiązać, inne częściowo, jednak perspektywy były pozytywne i wszystko było na dobrej drodze.

Niestety czym bliżej gigu, tym coraz bardziej przerażało nas niezbyt wysokie zainteresowanie koncertem. Na 6 dni przed imprezą sprzedaż biletów była tak słaba, że biorąc pod uwagę wszystkie dodatkowe koszta jakie wyszły w międzyczasie, wspólnie z agencją postanowiliśmy odwołać koncert.

Wszystkich zainteresowanych przepraszamy. Sam nie mogłem się doczekać tego koncertu, tym bardziej, że dawno żaden gig nie kosztował mnie tyle czasu i stresów. Niestety pewnych rzeczy nie przeskoczymy.

Mam nadzieję, że będzie jeszcze w tym roku okazja zadowolić thrash/deathową część lokalnej publiki i zobaczymy się na kolejnych koncertach. Osoby, które kupiły bilet dostaną zwrot pieniędzy na konto, z którego wykonywały przelew w ciągu max 2 dni.

Raz jeszcze przepraszamy za zawód i prosimy o uszanowanie tej decyzji.

PS. Za chwilę zapewne pojawią się komentarze typu “chciałem kupić bilet na bramce”. Jestem pewny, że sporo osób by tak zrobiło i szanujemy to, jednak biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności i znając mniej więcej “rynek” ani agencja, ani zespół, ani też ja nie jesteśmy w stanie wziąć na siebie takiego ryzyka przy przedsprzedaży równej prawie zero.

Źródło: Piranha Tourbooking

Tagi: , , , , , , .