Antologia Po drugiej stronie światła dostępna w sprzedaży

20 października ukazała się książka Po drugiej stronie światła. Pozycja ukazała się nakładem wydawnictwo Horror Masakra. Antologia jest pracą zbiorową i powstałą dzięki kooperacji następujących osób: Maciej Szymczak, Tomasz Siwiec (MordumX), Norbert Góra, Łukasz Czerwiński, Aleksandra Łaniszewska, Flora Woźnica, Dekster Cuoco, Piotr Barej, Łukasz Radecki.

Antologia o tyle ciekawa, że wszystkie zawarte w niej opowiadania inspirowane są twórczością zespołów black metalowych (m.in.: Mayhem, Christ Agony, Satyricon, Silencer, Shining), a co za tym idzie, może zainteresować nie tylko miłośników horroru, ale także fanów muzyki w jej ekstremalnie ciężkiej odmianie.

Książka liczy 124 strony i jest w formacie A5, zamówienia można składać poprzez e-mail jak i zakupić na portalu allegro.pl

Krzysztof „Korsarz” Biliński tak pisze we wstępie:
„…Ta antologia jest pewnego rodzaju hołdem złożonym tamtym czasom. Podobnie jak black metal jest ekstremalna, bezkompromisowa, brudna i pełna zła. Ale powstając po wielu latach od wydarzeń, które wspomniałem, jest również pewnego rodzaju wyrazem sentymentu do tej dzikości i swoistego rodzaju wolności, jaka stała za kurtyną mroku, po drugiej stronie światła…

Wydawnictwo Horror Masakra:

„”Po drugiej stronie światła“, to książka o tyle niezwykła, że zaproszone do niej zostały osoby niekoniecznie pałające się rzemiosłem pisarskim. Chcieliśmy, aby w końcowym rozrachunku powstała antologia nie tyle “poprawna”, co najzwyczajniej w świecie – szczera. Płynąca z naszych zainfekowanych black metalem serc. Oczywiście, sięgając po tę książkę należy się liczyć z treściami potocznie mówiąc – kontrowersyjnymi. To rzecz dla ludzi otwartych na nieco inne spojrzenie na świat, niekoniecznie ten po którym stąpamy. Dlatego powinna ona trafić w ręce czytelników, którzy sobie tego zdecydowanie życzą!”

źródło: bramygrozy.pl, allegro.pl, tomaszsiwiec.pl

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Tagi: , , , , , , , , , , , , .