Artur Rawicz i Tomasz Pochoryłko w Akademii Menedżerów Muzycznych!

Akademia Menedżerów Muzycznych ogłosiła wpsółpracę z dwoma nowymi wykładowcami. Są to: znany fotograf muzyczny i dziennikarz Artur Rawicz oraz manager zespołów: Luxtorpeda, Pięć Dwa i Decapitated, Tomasz Pochoryłko. Trwa rekrutacja do 11 edycji AMM.

Niemal każda kolejna edycja Akademii Menedżerów Muzycznych to nowe atrakcje dla jej uczestników – w ostatnim czasie szkoła wprowadziła rozbudowany system praktyk dla uczestników organizowanych przy międzynarodowym festiwalu Emergenza oraz zupełnie nowe wykłady dotyczące zjawiska crowdfundingu oraz budowania projektów muzycznych w oparciu o alternatywne środki finansowe. Zbliżające się 11 edycja AMM, to także dwóch nowych wykładowców.

Pierwszym, ogłoszony został Artur Rawicz – fotograf i dziennikarz muzyczny od lat związany z najstarszym, niezależnym portalem Codzienna Gazeta Muzyczna – CGM.pl. Autor okładek płyt, reportaży z dużych i małych wydarzeń muzycznych, oficjalny fotograf kilku festiwali. Występuje w roli panelisty i prowadzi warsztaty z fotografii koncertowej i dziennikarstwa muzycznego. Ma na koncie setki publikacji w najróżniejszych mediach związanych z muzyką i kulturą, przeprowadził kilka tysięcy video-wywiadów z niemalże wszystkim liczącymi się i wschodzącymi gwiazdami polskiej muzyki. Artur już w czerwcu poprowadzi zajęcia z tematu: Dobry wywiad. Jak go mieć? oraz Jak przygotować informację prasową, by nie przeszkodzić w jej publikacji i Fotografowanie muzyki z punktu widzenia menedżera.

Kolejnym potwierdzonym wykładowcom 11-tej edycji AMM jest Tomasz Pochoryłko, manager zespołów: Luxtorpeda, Pięć Dwa i Decapitated. Współorganizator festiwali LuxFest w Poznaniu i Toruniu.

Wśród wykładowców Akademii od lat znajdują się uznane na polskim rynku osoby, m.in.: Paweł Walicki – właściciel managementu artystycznego i wydawnictwa płytowego ART2 Music. Manager m. in Artystów: Wojciech Waglewski i Voo Voo, Fisz Emade Tworzywo i Julia Marcell. Paweł Hordejuk – menedżer zespołów Happysad, Indios Bravos i Lorein. Paweł Walczak – współzałożyciel firmy Zic-Zac, menedżer m.in. Elektrycznych Gitar i Piersi.  Kamil Jakuza Jaczyński – PR and marketing manager w wytwórni Wielkie Joł!. Sławomir Pietrzak – Właściciel SP Records czy Łukasz Napora – rzecznik prasowy festiwalu Audioriver, DJ, autor audycji radiowych.

Obecnie trwa rekrutacja do 11. edycji muzyczno-biznesowej szkoły.

Osoby zainteresowane udziałem w Akademii Menedżerów Muzycznych proszone są o kontakt: tel. 570 026 566, info@akademiamm.pl

Więcej informacji na www.akademiamm.pl

Tagi: , , .