Behemoth: premiera nowego teledysku

Trzecim już teledyskiem z nadchodzącego wielkimi krokami albumu I Loved You At Your Darkest postanowiła podzielić się z fanami formacja Behemoth

Wideoklip powstał do utworu Bartzabel. Wcześniej grupa udostępniła fanom utwory Wolves ov Siberia oraz God=Dog

Lider Behemoth, Adam Nergal Darski o Bartzabel:

Bartzabel” narodził się w zasadzie podczas próby. Nie mieliśmy żadnego kształtu, żadnej wizji tego utworu, ale powstawał fragment po fragmencie i efekt finalny niesamowicie nam się spodobał. Traktujemy go jako swojego rodzaju oko cyklonu albumu „ILYAYD” – jest z jednej strony najspokojniejszym i najwolniejszym utworem na płycie, a z drugiej jednym z najmroczniejszych. Jeśli chodzi o tekst utworu, to (wraz z Krzysztofem Azarewiczem) zainspirowaliśmy się Aleisterem Crowleyem („The Spirit Of Mars”), a zaprzyjaźniona z nami Grupa 13 doskonale oddała klimat utworu w teledysku, który stworzyli. Mogę nawet posunąć się do stwierdzenia, że jak do tej pory, jest to mój ulubiony klip Behemoth! Mam nadzieję, że i Wam się spodoba. Szykujcie się na premierę albumu „ILYAYD” już w najbliższy piątek!

 

Jedenasty album Nergala i spółki ujrzy światło dzienne już 5 października za sprawą Mystic Productions oraz Nuclear Blast.

Tracklista:
01. Solve
02. Wolves ov Siberia
03. God = Dog
04. Ecclesia Diabolica Catholica
05. Bartzabel
06. If Crucifixion Was Not Enough…
07. Angelvs XIII
08. Sabbath Mater
09. Havohej Pantocrator
10. Rom 5:8
11. We Are the Next 1000 Years
12. Coagvla


źródło: Mystic Production

Łukasz W.

Powinno być ciężko.
Ale w sumie to nie musi.
Łukasz W.

Tagi: , , , , , , , , .