Bestial Raids – nowa płyta w całości do odsłuchu!

Nakładem amerykańskiej wytwórni Nuclear War Now! Productions ukazała się najnowsza płyta kieleckiej formacji Bestial RaidsMaster Satan’s Witchery. Wersja CD dostępna w Polsce od 1.12.2016.

Pięć lat po debiucie Bestial Raids powraca z kolejnym bezkompromisowym uderzeniem. Choć black metal obecnie nie ma praktycznie artystycznych granic, u jego podstaw leży fanatyzm i ekstremizm. Tej pierwotnej szkole gatunku nieprzerwanie hołduje Bestial Raids, które w niedługim czasie osiągnęło solidną pozycję na światowej scenie i dziś można ich postawić w jednym rzędzie z Blasphemy, Revenge, Morturary Drape czy Black Witchery, a więc zespołami, które były jednoznaczną inspiracją tria z Kielc.

Albumu w całości można posłuchać poniżej

W dniach 27.04.-03.05. przyszłego roku Bestial Raids wystąpi na sześciu koncertach w ramach polskiej trasy krakowskiej Mgłyszczegóły.

Łukasz

Łukasz

Ku "rozpaczy" szanownej Małżonki uzależniony od kolekcjonowania CD. Natchniony płytą pewnego polskiego zespołu oraz kryzysem wieku średniego rozpocząłem przygodę z recenzowaniem . I tak z czasem trafiłem do Kvlt. Wszelka konstruktywna krytyka mile widziana.
Łukasz

Tagi: , , , , , .