Betrayer: streaming albumu Scaregod

Betrayer wypuścił w całości do odsłuchu nowy album Scaregod. Wydawnictwo ukazało się 1 czerwca. Płyta została wydana pod skrzydłami wytwórni Mystic Production. Album został zarejestrowany wiosną 2017 roku we własnym studio Antubisw Kwidzynie, przy współpracy z Arkiem „Maltą” Malczewskim, który na przełomie lata i jesieni 2017 dokonał obróbki dźwięku i masteringu w Sound Division Studio w Warszawie.

Trochę się to wszystko przeciągnęło w czasie, gdyż bardzo zależało nam na tym, aby to właśnie Malta zajął się produkcją. Musieliśmy więc podporządkować się jego napiętemu grafikowi pracy, ale z pewnością było warto – powiedział Berial, lider grupy, dodając:

Jestem pewien, że brzmienie na tej płycie zadowoli również malkontentów, którzy krytykowali brzmienie poprzedniej…co oczywiście potrafimy zrozumieć z perspektywy czasu. „Scaregod” miażdży pod tym względem, oczywiście nie słuchany w laptopie, czy telefonie, ale i same aranżacje są naprawdę dobre, więc fani death metalu, a Betrayer zwłaszcza, nie będą zawiedzeni. Jako ciekawostkę dodam, że na płycie znajduje się remake „Acrid Blood”, kompozycji z naszego demo „Necronomical Exmortis” z 1991 roku.

Krążek Scaregod możecie posłuchać tutaj.

Wcześniej kapela opublikowała lyric video do utworu We Are Rebels.

Tracklista:
1. We Are Rebels
2. The Archfiend
3. Drown In Madness
4. Gateway To Damnation
5. Ashes Of The Vatican
6. Crucified Again
7. Acrid Blood
8. LCF (Dominate)
9. Beneath The Burning Sky

Źródło: Betrayer, Mystic Production

Tagi: , , , , .