Brutal East Festival vol. IX

Ciemno, zimno i ponuro… znak to, że przyszła jesień. A wraz z jesienią przygotowania do kolejnej, tym razem IX już edycji Brutal East Festival, czyli „Najlepszego metalowego festiwalu na wschód od Wisły”. Wzorem edycji poprzednich zebraliśmy całą masę zgłoszeń od zespołów chętnych do zagrania na tej białostockiej imprezie. Do 15 września nadeszło blisko pięćdziesiąt zgłoszeń, za które bardzo dziękujemy. Selekcja musiała być ostra, tym bardziej, że ekipa Brutal Teamu jak zawsze miała podzielone zdania. Pewna była jedyna obsada headlinera, którym został legendarny i w pewnych kręgach kultowy Squash Bowels, zrodzony na grindowej scenie przeszło 20 lat temu!

Oprócz białostockich weteranów na scenie Kawiarni Fama zobaczycie i usłyszycie: Straight Hate, Morthus, Northern Plague, Divine Weep oraz Vipers Tribe.

Tym razem gościem specjalnym festivalu będzie Studio 3F w osobach Konrada, Andrew oraz Pawła zwanego Gawronem, który współpracował już z ekipą Brutal Teamu tworząc autorskie motywy na festiwalowe koszulki. W trakcie imprezy będzie można spotkać się z tatuatorami, obejrzeć ich prace oraz porozmawiać o trendach w tatuażu.
Szczegóły:

19.11.2016 – Białystok, Kawiarnia Muzyczna Fama

Start: 18:00

Bilety: 30zł (przedsprzedaż), 35zł (w dniu koncertu)

UWAGA – ilość biletów ograniczona!!!

plakat_bef9_net

Łukasz

Łukasz

Ku "rozpaczy" szanownej Małżonki uzależniony od kolekcjonowania CD. Natchniony płytą pewnego polskiego zespołu oraz kryzysem wieku średniego rozpocząłem przygodę z recenzowaniem . I tak z czasem trafiłem do Kvlt. Wszelka konstruktywna krytyka mile widziana.
Łukasz

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , .