Centurion: ekskluzywny streaming EPki Extinction

We współpracy z death metalowym zespołem Centurion mamy przyjemność udostępnić fanom śmierć metalowej muzyki, przedpremierowy streaming mini albumu Extinction. Wydawnictwo ukaże się 27 maja. Będzie to pierwszy materiał zespołu po ponad 4-letniej przerwie od wydania płyty Serve No One. Krążek stanowi zarówno najbardziej ekstremalne jak i różnorodne wydawnictwo w dorobku grupy. Materiał został nagrany jesienią 2016 roku w warszawskim JNS Studio.

Extinction to pierwszy materiał Centurion z perkusistą Demonem (Devilyn, Nomad). Zespół zaprosił do gościnnego udziału w sesji muzyków na co dzień nie związanych z death metalem. W utworach można usłyszeć zatem partie wiolonczeli czy theremin.
Extinction jest materiałem koncepcyjnym – jego przesłanie to manifest zespołu wymierzonym w muzułmańskich fanatyków religijnych z tzw. Państwa Islamskiego.

Premiera albumu będzie miała miejsce podczas release party 27 maja w warszawskim klubie VooDoo, na którym oprócz Centurion wystąpią Voidhanger, Cinis oraz Moshmaschine.

Tracklista:
1. Edge of Slaughter
2. A.P.Z
3. Multilated by the Gods
4. Black Blasphemy
5. Basilica of Lies

Piotr

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Tagi: , , , , .