Centurion: ekskluzywny streaming EPki Extinction

We współpracy z death metalowym zespołem Centurion mamy przyjemność udostępnić fanom śmierć metalowej muzyki, przedpremierowy streaming mini albumu Extinction. Wydawnictwo ukaże się 27 maja. Będzie to pierwszy materiał zespołu po ponad 4-letniej przerwie od wydania płyty Serve No One. Krążek stanowi zarówno najbardziej ekstremalne jak i różnorodne wydawnictwo w dorobku grupy. Materiał został nagrany jesienią 2016 roku w warszawskim JNS Studio.

Extinction to pierwszy materiał Centurion z perkusistą Demonem (Devilyn, Nomad). Zespół zaprosił do gościnnego udziału w sesji muzyków na co dzień nie związanych z death metalem. W utworach można usłyszeć zatem partie wiolonczeli czy theremin.
Extinction jest materiałem koncepcyjnym – jego przesłanie to manifest zespołu wymierzonym w muzułmańskich fanatyków religijnych z tzw. Państwa Islamskiego.

Premiera albumu będzie miała miejsce podczas release party 27 maja w warszawskim klubie VooDoo, na którym oprócz Centurion wystąpią Voidhanger, Cinis oraz Moshmaschine.

Tracklista:
1. Edge of Slaughter
2. A.P.Z
3. Multilated by the Gods
4. Black Blasphemy
5. Basilica of Lies

Piotr

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Latest posts by Piotr (see all)

Tagi: , , , , .