Devilish Impressions wraca do Lifeforce Records!

Devilish Impressions wraca do niemieckiej wytwórni Lifeforce Records!

Nowy album zatytułowany The I zostanie wydany we wrześniu. Wkrótce więcej szczegółów.

 

Jestem niezwykle podekscytowany perspektywą wznowienia współpracy z Devilish Impressions i wierzę, że wspólnymi siłami przeniesiemy zespół na jeszcze wyższy poziom. Muzycy tworzący grupę to pełni poświęcenia pracoholicy, którzy dokładnie wiedzą czego chcą i co jest niezbędne, aby osiągnąć obrany cel. Ich nowy album jest ogromnym muzycznym krokiem wprzód i wierzę, że nie przejdziecie obok niego obojętnie” – komentuje Stefan Lüdicke, szef Lifeforce Records.

Tytuł albumu to nie tylko fonetyczny akronim nazwy zespołu (The I = DI) ale, przede wszystkim, bezpośrednie odzwierciedlenie manifestu, którego sztandary grupa niesie ze sobą od początku swego istnienia – manifestu gloryfikującego pojęcie wolności wyboru i niczym nieograniczonej woli. To memoriał głoszący wyższość jednostki ponad jakimikolwiek czynnikami zewnętrznymi narzucanymi nam przez innych, ze szczególnym wskazaniem na religię z jej dogmatami i ‘jedynie słusznymi’ wzorcami. 

„The I” to niepokorny manifest skierowany przeciwko wszystkim stojącym w opozycji względem tego, co pomaga nam w nieustannym doskonaleniu samych siebie…”

Piotr

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Tagi: , , , , , , .