Einar Selvik: zmiana miejsca koncertu w Krakowie

Einar Selvik, lider zespołu Wardruna i współtwórca muzyki do serialu Wikingowie wystąpi w Krakowie 5 marca na solowym koncercie akustycznym. W związku z ogromnym zainteresowaniem wydarzeniem, zmieniona zostaje lokalizacja koncertu. Koncert będzie przeniesiony z krakowskiego klubu Kwadrat do teatru Łaźnia Nowa (os. Szkolne 25).
W trakcie koncertu w Łaźni Nowej Einar będzie wykonywał solowo utwory z repertuaru Wadruny, oraz nordyckie pieśni ludowe. Po koncercie spotka się z fanami.
Jako gość specjalny na koncercie przed Einarem wystąpi węgierska formacja The Moon & the Nightspirit. Zespół został założony w 2003 roku przez Ágnes Tóth oraz Mihály Szabó. Od początku działalności The Moon & the Nightspirit ich znakiem rozpoznawczym, poza melodiami inspirowanymi kulturą średniowieczną, był przekaz wizualny, który stanowi dopełnienie przekazu muzycznego. Na koncercie w Łaźni The Moon & the Nightspirit promować będą materiał z nowego wydawnictwa Metanoia, które ukaże się 17 marca tego roku nakładem Prophecy Recordings.

04.03.2017 – Poznań, Blue Note (wydarzenie)
05.03.2017 – Kraków, Kwadrat (wydarzenie)

Bilety:
79 zł – przedsprzedaż
89 zł – w dniu koncertu

Bilety będą dostępne w sprzedaży internetowej od początku listopada. Bilety kolekcjonerskie można nabyć również w klubach oraz w sklepie Metal Shop ul. Długa 17 – Sklep Muzyczny Kraków.
Organizatorami koncertów są Iron Realm Productions oraz Galicja Productions i Left Hand Sounds.

Piotr

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Tagi: , , , , , , , , , , , , , .