Evanescence – Meet&Greet w Warszawie

Zespół Evanescence szykuje nie lada gratkę dla swoich fanów w Polsce. Do sprzedaży trafiły pakiety VIP na jedyny polski koncert w warszawskim Torwarze, który odbędzie się 20 czerwca 2017 roku. Meet&greet umożliwi spotkanie z artystami oraz dają fanom niepowtarzalną okazję na zrobienie pamiątkowego zdjęcia z zespołem.
Pakiet VIP zawiera: bilet do strefy GC, spotkanie z członkami zespołu, indywidualne zdjęcie z zespołem, wygrawerowane pudełko, limitowany, ekskluzywny plakat podpisany przez zespół oraz pamiątkowy VIP laminat.
Koncert będzie częścią trasy promującej ostatni album formacji – Evanescence wydany w 2011 roku. Podczas występu zespołu Amy Lee możemy spodziewać się takich utworów jak: My Immortal, Bring Me To Life, The Other Side i What Do You Want. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

20.06.2017 – Warszawa, Torwar (wydarzenie)

Wejściówki na to wydarzenie będzie można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Sprzedaż biletów ruszyła w piątek, 13 stycznia.

agigagi

agigagi

melodic death metal, female fronted metal, underground, antymainstream
agigagi

Tagi: , , , , , , , , , .