Factor 8 powraca z klipem i zapowiada nowy materiał

Bydgoska rockmetalowa formacja Factor 8 zaprezentowała swój najnowszy klip zrealizowany do utworu The Mockracy. Mocny i wymowny w antysystemowym przesłaniu obraz kończy etap promocji ostatniego albumu grupy, która jednocześnie zapowiada nowy krążek!

Teledyskiem do  The Mockracy zespół zamyka okres promocyjny ostatniego albumu i już zapowiada nową płytę. Muzycy planują rozpocząć sesję nagraniową nowego krążka na przełomie października i listopada, jeszcze w grudniu bieżącego roku zespół zaprezentuje pierwszy singiel z klipem. Premiera kolejnej płyty Factor 8 planowana jest na pierwszą połowę 2018 roku.

The Mockracy jest jednym z utworów z ostatniej płyty The Valkyries wydanej w 2016 roku. – Ten utwór i klip to wyraz wzmagającego się przez lata gniewu, buntu przeciwko systemowi bezdusznej biurokracji i bezmyślnych urzędnikow-robotów – mówi Bartek Wojciechowski, wokalista zespołu. – Gnębią nas chorymi przepisami, musimy spełniać setki, tysiące wymogów, płacić praktycznie za każdy świstek, czekać w „nieskończoność” aż łaskawie wydadzą nam potrzebne pozwolenia. Moje życie napisało tę historię. Mam tego dość i tym teledyskiem dokładamy małą cegiełkę do tego, żeby obalić system, który upadla ludzi od tylu lat. Nie będę biernie się temu przyglądał. Przez lata jestem upokarzany przez administracyjno-biurokratyczny aparat naszego państwa – dodaje muzyk.

Poprzednim singlem promującym płytę był tytułowy The Valkyries.

Tracklista:
1. Intro
2. The Mockracy
3. Beyond The Reach
4. Circle Of Death
5. Valkyries
6. Fat
7. Assassin’s Creed
8. Pebbles And Stones
9. Passion

Latest posts by Pogrom (see all)

Tagi: , .