FUKK zapowiada nowe wydawnictwa

Podczas Breslauer Thrash Fest III premierę będą miały 2 najnowsze wydawnictwa FUKK, wydawnictwa zespołów, które w dodatku zaprezentują się tego dnia na scenie Ciemnej Strony Miasta!

Savager – Casus Belli – debiutanckie EP wrocławskich heavymetalowców w końcu w wersji fizycznej. Kaseta zawiera 5 ciosów w starym stylu Running Wild czy Saxon – czysty heavy metal w wersji cyfrowej doceniony już przez niejednego maniaka zarówno z naszego kraju jak i zza granicy. Ściśle limitowany do zaledwie 50 kopii (!), wydany w oldschoolowym stylu tejp.

Bestiality – Stuck In Bestial Vision – po sukcesie wersji CD, black-thrashowa horda z Raszyna zaatakuje ponownie, tym razem z kasety! Taśmy dostępne w dwóch wersjach – Standard (zawierającej EP – Stuck In Bestial Vision) oraz DIEHARD, która poza tym materiałem została także wzbogacona o alternatywną okładkę, 2 bonus tracki, limitowaną GUMOWĄ naszywkę z motywem z okładki i 2 przypinki z logo zespołu. Obie wersje ściśle limitowane kolejno do 66 i 33 ręcznie numerowanych kopii!

Preorder rozpocznie się 15 września na www.fukkommando.pl, wtedy też do sklepu zostanie dodana opcja wysyłki “odbiór na BTF III”. BE QUICK OR BE DEAD, FUKK YOU AND DIE!!!

Latest posts by Adrianna Karandys (see all)

Tagi: , , , , .