Glaca ujawnia tytuł i okładkę solowej płyty

Foto: Onet

Piotr “Glaca” Mohamed lider Sweet Noise, My Riot oraz współtwórca projektu M.T.void za niewiele ponad dwa miesiące, a dokładniej 6 kwietnia wyda solowy album pod tytułem Zang. Na płycie znajdzie się 14 utworów. Współproducentem wydawnictwa jest Tomasz „Magik” Osiński (gitarzysta Sweet Noise). Za mastering materiału odpowiada Brian Lucey (Marilyn Manson, Depeche Mode, The Black Keys). Autorem symbolu Zang jest Vahan Bego, natomiast zdjęcie wykonał Tomek Tomkowiak.

ZANG to symbol, który łączy wszystkie ważne rzeczy w moim życiu – sztukę, muzykę, sport i ciągłą walkę o swoje ideały. Na tym etapie zmian i nowej drogi, której rozwinięciem jest muzyka na mojej solowej płycie, potrzebowałem takiego poważnego symbolu i postanowiłem wytatuować go na swojej czaszce. Ja i moja sztuka to jedna nierozerwalna całość. Wiarygodność to rzecz, którą cenię ponad wszystko!

Płyta łączy najlepsze strony rock’a z beatami czołowych producentów hip hop, głosami pięknych kobiet, basem Chancellor‘a z Tool i tekstami oraz wokalem Glacy.
W klipie do singla Oni Przyszli wystąpiła Ines Furuhashi, baletnica Baletu Opery Wrocławskiej. .

Glaca w sieci: fanpage | grupa dla fanów | youtube

Glaca Zang 2018 cover art okładka solowy album

Piotr

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Latest posts by Piotr (see all)

Tagi: , , , , , , , , , , , , .