Helless wraca z klipem

Helless wraca po 1,5 rocznej przerwie energetycznym kopem. To klip do tytułowego utworu z EPki Wysysacze. Nakręcono go w Pałacu Siemczyno i w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach. Autorem zdjęć jest Adam Tomasz Myśków. Za realizację odpowiadała Krupa Media.

Prapremiera klipu  odbyła się 26 listopada 2016 w Pałacu Siemczyno. Wydarzyło się to podczas X Henrykowskich Spotkań Kulturalnych. Premiera klipu miała miejsce 6 grudnia 2016.

Zespół jest też po sesji video dla Radia Szczecin. To zarazem ekskluzywna (bo pierwsza wspólna) próba po przerwie. Hałas wypełnił studio S-1 26 października 2016. W ramach cyklu 3×1 poszły 3 utwory: Zdrada, Iniekcja i Rewolucja. Występ i wywiad pojawiły się też w Schodach do nieba Piotra Rokickiego. Rejestracja dostępna jest na kanale YT.

A teraz pora na trochę ognia w żyłach!

Tracklista:
01. Intro De Mark
02. GMOrderca
03. HipnoTV
04. Rewolucja
05. Wysysacze

Łukasz

Łukasz

Ku "rozpaczy" szanownej Małżonki uzależniony od kolekcjonowania CD. Natchniony płytą pewnego polskiego zespołu oraz kryzysem wieku średniego rozpocząłem przygodę z recenzowaniem . I tak z czasem trafiłem do Kvlt. Wszelka konstruktywna krytyka mile widziana.
Łukasz

Tagi: , , , , , , , .