Ignu: klip do utworu Kwiat Paproci

Warszawski Ignu przedstawił nowy klip do utworu Kwiat Paproci. Numer pochodzi z nadchodzącego wydawnictwa Lightningflash Flintspark. Teledysk opowiada o konflikcie, którego doświadcza każdy z nas. Dopadająca nas nuda i bezsens często są silniejsze od wyjścia naprzeciw pasjom i działaniu. Za produkcję video odpowiedzialne jest studio Perfect View.

Na płycie znajdzie się siedem utworów. Na krążku usłyszmy też kompozycję Checkered Room, którą Ignu debiutowało w marcu. Singiel dobrze przyjęty przez fanów i dziennikarzy zajął pierwsze miejsce Parady Przebojów Radia Dla Ciebie. Był także emitowany w audycjach dziennikarzy radiowej TrójkiPiotra Kaczkowskiego i Tomasza Żądy.

Data premiery i okładka Lightningflash Flintspark zostaną opublikowane w najbliższych tygodniach.

Zespół ma za sobą intensywny czas koncertowy. Występował między innymi na Red Smoke Festival w Pleszewie. Towarzyszył też izraelskiej gwieździe Ouzo Bazooka na gdyńskim koncercie. Rozgrzewał również warszawską publikę przed kalifornijskim – psychodelicznym składem Triptides.

W związku ze zbliżającą się premierą płyty Ignu szykuje się do jesiennych koncertów. Najbliższe zaplanowano w gdańskiej Protokulturze (04.10), poznańskim klubie U Bazyla (05.10) i warszawskiej Hydrozagadce (07.10). Wszystkie koncerty zaplanowano z fińskim Death Hawks.

Tagi: , , , , , , , , , , , .