Iron Maiden w wersji flamenco czyli koncert Thomasa Zwijsena już za kilka dni

Iron Realm Productions oraz Chicago Jazz zapraszają na koncert Thomasa Zwijsena oraz Bena Woodsa, który odbędzie się w najbliższy czwartek, 20 X w Krakowie. Będzie to jedyny polski występ duetu gitarzystów na trasie Master Guitar 2016.

Thomas Zwijsen to belgijsko-holenderski gitarzysta, znany z niezwykle popularnych w sieci, sięgających kilku milionów odtorzeń na Youtube, akustycznych coverów Iron Maiden. Artysta wypuścił niedawno trzy płyty Nylon Maiden, Nylonized oraz Nylon Maiden II z akustycznymi wersjami Maidenów. Zwisjen spółpracował też i nagrywał z byłym frontomanem Ironów, Blazem Bayley’em. W Polsce występował ostatni raz na akustycznej trasie Blaze’a w 2013 r.

Thomasowi towarzyszył będzie Ben Woods – amerykański gitarzysta flamenco. Woods nagrywa akustyczne wersje kompozycji rockowych i metalowych.

20.10.2016 – Kraków, Chicago Jazz Club (wydarzenie)

Otwarcie drzwi 18.30
Początek koncertu 19.00

Bilety w cenie 25 zł są dostępne w klubie Chicago Jazz (ul. Sławkowska 11, Kraków) oraz w sklepie Metalshop (ul. Długa 17, Kraków).

plakat-zwijsen2

Łukasz

Łukasz

Ku "rozpaczy" szanownej Małżonki uzależniony od kolekcjonowania CD. Natchniony płytą pewnego polskiego zespołu oraz kryzysem wieku średniego rozpocząłem przygodę z recenzowaniem . I tak z czasem trafiłem do Kvlt. Wszelka konstruktywna krytyka mile widziana.
Łukasz

Tagi: , , , , , , , , , , , .