Jex Thoth w Warszawie

Agencja Deerhunter Booking serdecznie zaprasza do klubu Hydrozagadka na koncert amerykańskiej formacji Jex Thoth. To będzie ich jedyny polski koncert w trakcie trasy w 2018 roku. W ramach supportów wystąpią szwedzkie Maidavale i portugalskie The Black Wizards.

Jex Thoth jest amerykańskim zespołem założonym w 2007 roku, grającym alchemiczny doom proto-metal, inspirujący się muzyką lat ’70. Początkowo nosił nazwę Totem. Nagrywają dla wytwórni I Hate Records.

Rok temu Maidavale zachwycali publiczność na Red Smoke Festival, teraz po raz pierwszy przyjadą do Warszawy (prosto z Desertfestu w Berlinie). Maidavale to wschodzące gwiazdy psychodelii inspirujące się latami 60. i 70. ubiegłego wieku. Z podobnego źródła czerpie zespół The Black Wizards, który po raz pierwszy odwiedzi Polskę. Na ich albumie What the fuzz spotykamy psychodelię, bluesa, posmak acidu i okultystycznego rocka.

07.05.2018 – Warszawa, Hydrozagadka (wydarzenie)

Bilety 65/75zł dostępne są w serwisie GoOut. Można je także nabyć w pakiecie z wejściówką na Abysmal Grief/Antiversum za 80/90zł.

Grzegorz

Latest posts by Grzegorz (see all)

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , .