Już jutro Prog In Park w Warszawie

Już jutro w warszawskim Parku Sowińskiego odbędzie się Prog In Park.

20.08.2017 – Warszawa, Park Sowińskiego (wydarzenie)

Podczas festiwalu wystąpią:
Opeth
Sólstafir
Riverside
Blindead
Lion Shepherd

Bilety:
169 zł – przedsprzedaż
190 zł – w dniu koncertu

Organizatorem imprezy jest Knock Out Productions.

Rozpiska godzinowa:
16:00 – Otwarcie bram
16:40-17:10 – Lion Shepherd
17:30-18:10 – Blindead
18:50-19:50 – Solstafir
20:20-21:30 – Riverside
22:00-… – Opeth

Merchandise:
– Na terenie festiwalu znajdować się będzie stoisko z oficjalnym merchem. Oprócz merchu od zespołów, dostępnę będą limitowane koszulki festiwalowe. Będzie można zakupić również plakaty kolekcjonerskie.
– Merch festiwalowy zakupiony w pre-orderze będzie można odebrać na oficjalnym stoisku z merchem. Prosimy o przygotowanie dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz zapamiętanie numeru swojego zamówienia.

Strefa gastronomiczna:
– Na terenie Prog In Park pojawią się foodtrucki: OSP Podpalacz, Pasja Smaku, Falafel Bejrut, Burrito in Love, Fit Meal Truck.
– Dostępne będą również stoiska z piwem lanym, piwami kraftowymi i softami
– Na festiwalu będzie można napić się nowego piwa „Ayahuasca” od zaprzyjaźnionej z Knock Out Productions firmy Abyss Brewery. Więcej o Abyss Brewery: https://www.facebook.com/abyssbrewery

Signing Sessions:
W trakcie trwania festiwalu odbędzie się Signing Sessions. Każdy zespół przeznaczy 30 minut na podpisywanie płyt i plakatów. Ze względu na ograniczony czas, każdy będzie mógł podpisać maksymalnie dwie rzeczy (przykładowo płyta + plakat) i nie będzie możliwości robienia zdjęć. Prosimy o uszanowanie tej zasady, aby jak najwięcej ludzi skorzystało z możliwości zdobycia autografów.

Signing Sessions:
17:00-17:30 – Riverside
18:10-18:40 – Opeth
19:50-20:20 – Lion Shepherd + Blindead
21:30-22:00 – Sólstafir

“Twin Peaks” Harley-Davidson na Prog In Park:
W festiwal Prog In Park zaangażowała się ekipa z oficjalnego salonu Harley-Davidson „Twin Peaks”. Miejsce to znajduje się w Warszawie, na ulicy Tanecznej 71. W salonie oprócz fachowej obsługi można skorzystać z warsztatu, czy nabyć fantastyczne akcesoria z logiem tej kultowej marki. W niedzielę wypatrujcie stanowiska „Twin Peaks” w Parku Sowińskiego – jeśli pogoda pozwoli na miejsce zjadą się customowe, limitowane edycje motocykli! Bedzie można porozmawiać nie tylko o muzyce ale także o pasji do dwóch kółek. Dodatkową atrakcją będzie możliwość wzięcia udziału w konkursie, gdzie główną nagrodą jest „Harley na Weekend”.

Oto szczegóły akcji:
Weekend na motocyklu Harley Davidson. Odbiór pojazdu ma miejsce w piątek po godzinie 14.00, zwrotu należy dokonać w poniedziałek do godziny 12.00. Prezent obejmuje limit 300 km. Następnie obowiązuje stawka 1zł/km płatna przy zdaniu motocykla. Wydawany motocykl jest zatankowany do pełna i tak powinien zostać zwrócony.

Jak przebiega realizacja?
Po okazaniu prawa jazdy kat. A oraz dowodu osobistego, osoba obdarowana przejdzie krótki instruktaż dotyczący prowadzenia pojazdu, a następnie wyruszy w weekendową przygodę na legendarnym motocyklu.

Latest posts by Ziemek (see all)

Tagi: , , , , , , , , , , .