Katalog wydawniczy Wydawnictwa In Rock

Wydawnictwo In Rock to jedno z najstarszych i największych wydawnictw specjalizujących się w książkach muzycznych w Polsce. Pierwsze książki sygnowane logo firmy pojawiły się już w kwietniu 1991 roku. Od tego czasu nakładem wydawnictwa ukazało się ponad 150 tytułów związanych z muzyką rockową. Większość z nich stanowią biografie zespołów, ale prawdziwą chlubę domowych biblioteczek rodzimych melomanów stanowią przepiękne albumy, jak choćby zjawiskowy „Pink Floyd. The Wall” Geralda Scarfe z przedmową samego Rogera Watersa, „Led Zeppelin. Ilustrowana historia zespołu” czy „U2 o U2”. In Rock to także ciekawe autobiografie, w tym takich tuzów jak Nick Mason czy Ozzy Osbourne. W dorobku wydawnictwa znajdują się też antologie tekstów i przekładów (m.in. Jima Morrisona czy Rogera Watersa) oraz śpiewniki, w tym „Wielki Śpiewnik Polski” który rozszedł się już w kilkudziesięciu tysiącach egzemplarzy.

In Rock kształtuje kolejne pokolenia fanów muzyki rockowej, wydajemy zarówno biografie klasycznych zespołów, jak Led Zeppelin, Deep Purple czy Black Sabbath, jak i współczesnych gwiazd: Arctic Monkeys, The Killers.

Ponadto w ofercie wydawnictwa In Rock znajdziecie książki/biografie o takich zespołach jak AC/DC, The Doors, Faith No More, Foo Fighters, Ramones, Scott Ian (Anthrax), John Lydon (Sex Pistols), Kurt Cobain/Nirvana, Leonard Cohen, Metallica, Riverside, Sabaton, The Rolling Stones, Sepultura, Slayer, Tomasz Budzyński (Armia, 2Tm2,3) oraz najnowsza pozycja, czyli Zgniła Zieleń: Historia Carnivore i Type o Negative.

Zamówienia można składać na internetowej stronie sklepu – https://vesper.pl/

Z wydawnictwem In Rock nawiązaliśmy bliższą współpracę, więc co jakiś czas będzie szansa na zdobycie znakomitej książki.


Piotr

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Latest posts by Piotr (see all)

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .