Kira: lyric video do utworu In The Devil’s Embrace

Black/death metalowa formacja Kira udostępniła lyric video do utworu In The Devil’s Embrace. Numer znajduje się na nadchodzącej płycie Peccatum Et Blasphemia. Krążek ujrzy światło dzienne 9 października. Wydawnictwo ukaże się nakładem Ossuary Records. Płyta została nagrana w Heinrich House Studio. Za miksy oraz mastering odpowiada Witek Nowak z Devil’s Tail Production.

Zespół Kira tworzą muzycy znani m.in. z projektów Nomad, Ethelyn, Repossession czy Skullthrone, a na płycie gościnnie gitarowo udzielił się także Seth, lider Nomad i muzyk na co dzień związany z Behemoth. Okładkę i layout zaprojektował Michał ‘Xaay’ Loranc, znany ze współpracy m.in. z Nile, Pestilence czy krajowymi Evangelist i Monasterium.

Płytę CD w tradycyjnym wydaniu jewel case można już kupować w sklepie internetowym wydawcy na ossuaryrecords.com jak również na kira666.bandcamp.com. Zwolennicy muzyki w formie cyfrowej znajdą album w większości popularnych serwisów streamingowych takich jak m.in. spotify, iTunes, google play, deezer.

Tracklista:
01. Opening the Gates of Hell
02. Lucifer’s Herald
03. One Gram of Your Soul
04. Necroscience
05. Temple of Suffering
06. Lord of Hallucinations
07. In the Devil’s Embrace
08. The Fearful One
09. Weakness Isn’t Breathless
10. Silence Is Consent

Źródło: Kira, Ossuary Records

Latest posts by Ziemek (see all)

Tagi: , , , , , .