Komety prezentują teledysk do zbliżającego się albumu

Już 16 lutego dzięki wytwórni Thin Man Records ukaże się Alfa Centauri najnowszy materiał warszawskiej grupy Komety. Album możemy kupić tutaj. Warto wspomnieć, że zespół poprzedni materiał Paso Fino miał premierę 6 lat temu! A już dziś możemy odsłuchać czwarty singiel zaprezentowany pod tytułem Gdańsk Sopot Gdynia.

 

 

Band Komety, uznawany jest za jeden z najważniejszych zespołów alternatywnych XXI wieki. Panowie mogą śmiało pochwalić się swoją obszerną dyskografią, siedem płyt studyjnych i dwa koncertowe wydania. Ich twórczość skradła serca fanów nie tylko w kraju, ale i również za granicą. Koncertowali między innymi w Anglii, Szwecji, Niemczech i Meksyku, tam również ukazał się ich anglojęzyczny album zawierający największe przeboje zespołu.

Oto, co o utworze powiedział lider KometLesław:

Ta piosenka jest dowodem miłości do Trójzębu Neptuna – Gdańska, Sopotu i Gdyni. W teledysku wsiadamy do magicznego pociągu, w którym zmieniamy się w nastolatków wyruszających na swój pierwszy podbój Trójmiasta.

Wcześniej do sieci trafiły single Dominika się waha, Na sprzedaż. Piosenka dedykowana pamięci Amy Winehouse i Upiory w Szuwarach.Tracklista:
01. Alfa Centauri
02. Dominika się waha
03. Na sprzedaż
04. Gdańsk Sopot Gdynia
05. Nigdy
06. Rezonans
07. Szyfry
08. Upiory w szuwarach
09. Walka z instynktem
10. Horyzont

Źródło: Cantaramusic

Tagi: , , , , , , , , , .