Koncerty Iron Maiden wynoszą gry na komórkę na jeszcze wyższy poziom!

Producent gier na komórkę Nodding Frog oraz legendy heavy metalu Iron Maiden z dumą ogłaszają dodanie sceny PvP do ich gry Legacy of the Beast – pierwszej na świecie globalnej gry na komórki skupiającej się na muzyce heavy metalowgo zespołu. Gra prezentuje wyjątkową integrację w świecie komórek. Scena PvP wzoruje się na podstawie aktualnego udekorowania sceny zespołu, którą można doświadczyć na aktualnej trasie grupy. Dekoracje inspirowane są architekturą katedralną, która zostanie zaprezentowana na 38 koncertach zaplanowanych podczas bieżącej trasy koncertowej Anglików.

Gracze mogą również spodziewać się wprowadzenia do gry postaci Eddiego, czyli najnowszej inkarnacji maskotki zespołu, a także głównego bohatera gry. Wraz z nowym wcieleniem Eddiego w grze pojawią się nowe postacie ze świata Iron Maiden. Ci bohaterowie są odpowiednikami utworów dodanych do setlisty tegorocznej trasy koncertowej zespołu. W przyszłości fani mogą się spodziewać dodania takich postaci, jak Icarus, Two Minutes to Midnight Eddie czy Killers Eddie. Clansman Eddie został wprowadzony do gry parę tygodni przed startem trasy koncertowej, dzięki czemu pośród fanów wystąpiło gorące poruszenie, czy to właśnie ten kawałek znajdzie się na setliście.

Legacy of the Beast wciąż przekracza granice w świecie gier komórkowych kreując nowe wyobrażenia opowieści tworzonych przez Iron Maiden. Najpierw pod lupę wzięto okładki albumów, później teksty, a teraz najważniejsze urozmaicenia koncertów. Jest to rozszerzenie, które zarówno fanom zespołu jak i zapaleńcom gier RPG przyniesie ogromną frajdę jak i możliwość doświadczenia czegoś nowego za pomocą ich własnych telefonów komórkowych.

Dyrektor Phantom Music Management – Llexi Leon mówi: „Nasz zespół przerósł samych siebie. Stworzyli coś, co w niesamowicie realistyczny sposób oddaje to, co Iron Maiden pokazują na scenie właśnie teraz. Nasza gra Legacy of the Beast oferuje fanom fantastyczny sposób na ponowne zapoznanie się z zespołem dzięki jego muzyce, gestom scenicznym i przede wszystkim jego maskotce Eddiemu.

Gracze mogą również spodziewać się dodania nowych funkcji i postaci, które pojawią się na przestrzeni najbliższych miesięcy. Nowości takie, jak Gauntlet, Social Chat i najgoręcej oczekiwany świat gry Night City i jego obsada (inspirowana wczesnym okresem działalności Iron Maiden a także młodocianymi ekscesami prosto ze wschodniego Londynu.)

Iron Maiden: Legacy of the Beast jest niezrównanym doznaniem w świecie gier komórkowych. Niezwykle udana kariera Iron Maiden spowodowała, że postacie z gry zostały uwiecznione na samolocie grupy o nazwie 747, na butelkach ich własnego piwa Trooper, na charakterystycznych czarnych koszulkach, w kinowych trailerach puszczanych na koncertach, komiksie o tej samej nazwie, a także bilardzie elektrycznym.  Postacie te stanowiły również inspirację dla trasy zespołu, której pierwszy przystanek miał miejsce w sobotę 26. maja w estońskim Tallinnie.

Gra Iron Maiden: Legacy of the Beast jest teraz dostępna za darmo na markecie Apple’a a także na Google Play.

Po więcej informacji zapraszamy na http://ironmaidenlegacy.com/.


źródło: cmm-marketing.com
tłumaczenie: Marcel Szczepanik

Piotr

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Tagi: , , , , , , , , , , .