“Kres” – nowa płyta Thesis 7 września

7 września swoją premierę będzie miała najnowsza płyta formacji Thesis. Będzie to także początek trasy koncertowej zespołu. Premierę poprzedzi prezentacja najnowszego klipu.

– Płyta nazywa się Kres, zawiera 7 numerów, została nagrana w całości na setkę w Prusiewicz Studio w Owczarach koło Krakowa – informuje zespół. – Pracowaliśmy nad materiałem z Kacprem Kempistym, który pomagał nam od strony producenckiej i aranżerskiej. Zależało nam, aby uchwycić na tym materiale energię na żywo, dlatego dbaliśmy, aby wszystko było nagrane na setkę łącznie z wokalem bez zbędnych potem dogrywek. Materiał zmiksowaliśmy na stole analogowym z tych samych powodów.

Premierze albumu Kres będzie towarzyszył specjalny koncert, stanowiący jednocześnie początek trasy promującej nowe wydawnictwo Thesis. Natomiast jeszcze 29 sierpnia zespół zaprezentuje najnowszy klip zapowiadający płytę.

Pierwsze koncerty Thesis zagra wspólnie z Leech, jednym z najważniejszych postrckowych zespołów z Europy, który przyjeżdża do Polski promować swoją nową płytę For better or for worse:
 
07/09 – Poznań Pod Minogą (+Leech & Beyond the event horizon)
08/09 – Wrocław Liverpool (+Leech & Beyond the event horizon & Radical Notion)
09/09 – Warszawa Pogłos (+Leech & Beyond the event horizon)
20/09 – Gdańsk Wydział Remontowy (+Orbita Wiru & Bregma)
21/09 – Toruń Dwa Światy (+Orbita Wiru)
22/09 – Rzeszów Vinyl
19/10 – Płock Rock 69 (+Orbita Wiru)

Tracklista Kres:

  1. Zwęglone Skrzydła
  2. Godziny
  3. 7 Pięter
  4. Wstyd
  5. Aż Zabraknie Słów
  6. Szum
  7. Kres

 

Tagi: , .