Lutowe premiery w Via Nocturna

Dzisiaj, 23 lutego opolska wytwórnia płytowa Via Nocturna wypuszcza kolejne, ciekawe muzyczne krążki. Wszystkie wydane w formie limitowanego jewel case’a można zakupić na oficjalnej stronie www, a wersję cyfrową na bandcampie.

Pierwszym przedstawianym wydawnictwem jest debiutancki album litewskiej punk/black metalowej kapeli NekKralai. Materiał ten wywarł bardzo pozytywne wrażenie o czym możecie się dowiedzieć z naszej recenzji. Wydawnictwo G.R.P. polecamy przede wszystkim fanom ostatniego albumu grupy Darkthrone. Poniżej prezentujemy streaming całej płyty.

Kolejnym ciekawym materiałem jest drugi album białoruskiej formacji Borealis, która gra progresywny metal. Zespół poczynił spore postępy w stosunku do debiutanckiego wydawnictwa czego możecie się przekonać zwyczajnie przesłuchując ich nowy materiał On The Verge.

Trzecia premiera w Via Nocturna to debiutancki album Finów z Deep River Acolytes po zmianie nazwy z Deliverance. To naprawdę ciekawa i wybuchowa muzyczna mieszanka, bowiem grupa łączy w swoich dźwiękach heavy metal z doomem oraz stonerem. Posłuchajcie albumu The Hour of Trial i przekonajcie się sami.

Na koniec prezentujemy śmierć metal wg włoskiego Chronic Hate. Nad produkcją czuwał sam Kristian Bonifer (Aborted, Benighted), więc zwyczajnie spodziewać się możemy produkcji ma bardzo wysokim poziomie. A to co kryje nowy krążek Worst Form of Life dowiecie się z poniższego streamingu.

Piotr

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .