Malchus rozpoczyna pracę nad nową płytą

Progresywno-metalowy Malchus rozpoczął pracę nad swoim piątym albumem zatytułowanym roboczo UR. Następca Domu Złego zawierać będzie 12 kompozycji trwających łącznie około 50 minut. Każdy z dwunastu utworów to odrębna historia, jednak po wysłuchaniu sekwencji wszystkich piosenek, czuć kompozytorską spójność. Materiał jest mocno zróżnicowany pod względem muzycznym. Ekspresja, moc, szybkie tempa połączone z patetycznością to elementy, które mają charakteryzować nadchodzący album.

Muzycy zamierzają rozpocząć sesję nagraniową na przełomie lutego/marca przyszłego roku w Studio Roslyn i chcieliby wydać płytę niedługo po zakończeniu nagrań. W związku z tym grupa poszukuje wydawcy w Polsce (polska wersja językowa) jak i za granicą (angielska wersja językowa).

W związku z tak ambitnymi planami Malchus liczy na duchowe oraz w miarę możliwości finansowe wsparcie sympatyków zespołu. Panowie zapraszają do zakupu poprzednich płyt oraz koszulek Malchusa, dzięki czemu będzie można przyczynić się do współfinansowania sesji nagraniowej UR. Chętnych do wsparcia zespołu lub nabycia płyt, koszulek prosimy o kontakt mailowy: malchuspl@gmail.com.

Poniżej prezentujemy 3 utwory pochodzące z wydanego w 2014 roku albumu Dom Zły oraz rozpiskę nadchodzącej płyty.

Łukasz

Łukasz

Ku "rozpaczy" szanownej Małżonki uzależniony od kolekcjonowania CD. Natchniony płytą pewnego polskiego zespołu oraz kryzysem wieku średniego rozpocząłem przygodę z recenzowaniem . I tak z czasem trafiłem do Kvlt. Wszelka konstruktywna krytyka mile widziana.
Łukasz

Tagi: , , , , , , .