Mastodon – teasery nowego albumu

Muzycy z Mastodon szykują się do wydania nowego krążka, co zaanonsowali wydając trzy niecodzienne teasery.
W jednym ze zwiastunów zobaczymy członka formacji (z zakrytą twarzą i zmodyfikowanym głosem), pokrętnie odpowiadającego na pytania dotyczące prac oraz contentu nowego albumu:

“recording music, different kinds of music, world music, heavy metal, R&B, celtic music, music to dance to, music to sit down to, music to do yoga, music to do all different kinds of exercises to, things like that” (tłum. aut.: “nagrywamy muzykę, różne rodzaje muzyki, światową muzykę, heavy metal, R&B, muzykę celtycką, muzykę do tańczenia, muzykę do siedzenia, muzykę do ćwiczenia yogi, muzykę do robienia różnych ćwiczeń, i innych takich rzeczy”).

W drugim teaserze natomiast Troy Sanders, wokalista i basista zespołu, w wojskowym ubraniu i z pomalowaną twarzą, biegając po lesie, zastanawia się, czy jest przygotowany do wydania albumu. Komentarz jest zbędny.

Gitarzysta Brent Hinds w stroju kosmonauty melduje się z księżyca w zwiastunie numer trzy. Wyjaśnia nam stamtąd obszernie, jak nagrywało się riffy gitarowe na srebrnym globie.

Premiery nowego albumu spodziewamy się wiosną tego roku. Czy będzie utrzymany w konwencji zwiastunów – dowiemy się wkrótce.

Piotr

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Tagi: , , , , , , .