Metal Hammer Festival 2017: dodatkowe atrakcje

Już 21 lipca w katowickim Spodku odbędzie się Metal Hammer Festival! Headlinerem festiwalu jest jeden z najbardziej charyzmatycznych i kontrowersyjnych artystów sceny muzycznej – Marilyn Manson! W Spodku wystąpi również artysta, który jest autorem jednego z najbardziej prowokacyjnych i wizjonerskich debiutów tego roku, muzyk, którego twórczość nie ma żadnych ograniczeń gatunkowych – Zeal & Ardor, a także legendarna grupa, która prawie 30 lat temu wyznaczyła w muzyce metalowej nową jakość – Paradise Lost! Do tego zacnego grona dołączył również projekt, za którym stoi zjawiskowa Amalie BruunMyrkur. Skład festiwalu zamykają dwie polskie formacje: Percival Schuttenbach oraz ARRM.

21.07.2017 – Katowice, Spodek (wydarzenie)

Dla fanów mocnych brzmień przygotowane zostały specjalne niespodzianki. Na oficjalnym stanowisku z festiwalowym merchem nabyć będzie można pamiątkowe festiwalowe koszulki w cenie 40 zł, a także zapalniczki z funkcją otwieracza w cenie 8 zł.

Dla wszystkich tych, którzy wcześniej przybędą do Katowic, albo będą chcieli pozostać dłużej w stolicy Aglomeracji Górnośląskiej, Muzeum Historii Śląska zaprasza na niezwykłą wystawę Mroki podświadomości. Beksiński, na której podziwiać będzie można prace tego genialnego artysty. Każda osoba, która posiada bilet na Metal Hammer Festival, będzie mogła nabyć bilet na wystawę z 50% zniżką. Na wystawie większość zbiorów stanowią dzieła z kolekcji Muzeum Historycznego w Sanoku, prezentowana jest też rzadko wystawiana rzeźba z kolekcji BWA w Rzeszowie, rysunek z Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu oraz eksponaty z prywatnych kolekcji śląskiego regionu. Przy okazaniu biletu na MHF w dniu koncertu koszt zwiedzania wystawy Beksińskiego, a także całego muzeum, to tylko 10 zł!
Wystawa mieści się w budynku głównym Muzeum, na ul. Ks. J. Szafranka 9, a zwiedzać ją będzie można w piątek w godzinach 10.00 – 17.30 i w sobotę w godz. 10.00 – 16.00. Zapraszamy! Więcej informacji tutaj.

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
Loża – 375/ 395 zł (wyprzedane)
Sektory czerwone H, J – 250/ 270 zł (wyprzedane)
Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu – 200/ 220 zł
Sektory niebieskie od XI rzędu – 170/ 190 zł
Płyta – 190/ 201 zł (wyprzedane)

Plan dnia wygląda następująco:
14.30 – otwarcie bram
16.00 – ARRM
16.50 – Percival Schuttenbach
17.45 – Zeal & Ardor
18.55 – Myrkur
20.05 – Paradise Lost
21.35 – Marilyn Manson

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .