Metalmania 2018: pierwsze szczegóły imprezy

Metal Mind Productions poinformował, że w 2018 roku odbędzie się kolejna edycja Metalmanii. Organizatorzy poinformowali również, że 19 lipca ogłoszą headlinera Metalmanii 2018, podane zostaną także ceny biletów oraz wszelkie informacje na temat sprzedaży biletów.

07.04.2018 – Katowice, Spodek (wydarzenie)

Oficjalne oświadczenie:

Metalmania w 2018 roku! 😍

Metal Mind Productions z radością informuje, że
🔸7 kwietnia 2018 roku🔸w katowickim Spodku odbędzie się kolejna, XXIV edycja Metalmanii! A już w środę, 19 lipca ogłoszony zostanie headliner Metalmanii 2018, podane zostaną także ceny biletów oraz wszelkie informacje na temat sprzedaży biletów.

Będzie to nie tylko jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń przyszłego roku, ale i prawdziwe metalowe święto. Na dwóch scenach zaprezentuje się czołówka światowej i polskiej sceny metalowej, nie zabraknie również dodatkowych atrakcji dla fanów metalu. Metalmania pozostaje wierna swojej formule i fani będą mogli zobaczyć najlepszych, różnorodnych pod względem metalowej stylistyki wykonawców.

Ostatnia edycja Metalmanii odbyła się 22 kwietnia b.r. w katowickim Spodku, a wystąpiły wtedy takie gwiazdy jak m.in. Samael, Coroner, Moonspell czy Sodom.

Więcej informacji:
www.metalmind.com.pl/metalmania
www.facebook.com/MetalmaniaFestival/

Tagi: , , , , , , .