N3RV: klip do utworu Coma

N3RV to jeden z najbardziej nietuzinkowych projektów muzycznych na polskiej scenie nowoczesnego mocnego brzmienia. Polski artysta, który na co dzień mieszka w Oslo swoje muzyczne pomysły zaczął realizować na scenie z muzykami Demo Rescue Team – oto ich najnowsza realizacja, klip koncertowy do utworu Coma.

N3RV to nowy projekt na muzycznej mapie świata – powstał pod koniec 2015 a jego liderem jest Daniela Wójcik, który w zaciszu domowym w Oslo sam tworzy całą muzykę. Jeszcze do niedawna N3RV był solowym projektem, jednak od kilku miesięcy podczas występów na żywo Wójcikowi towarzyszą muzycy z projektu Demo Rescue Team i wspólnie sieją chaos oraz zniszczenie na europejskich scenach. 13 listopada minionego roku miała miejsce premiera pierwszego longplaya N3RV zatytułowanego Dark Daze

N3RV to ciężka elektronika, nisko nastrojone gitary oraz mocny, ale zarazem melodyjny wokal. Projekt obecnie skupia się na promocji albumu „Dark Daze” i na fali bardzo dobrego odbioru i popularności już pracuje nad kolejnym wydawnictwem, które światło dzienne ma ujrzeć we wrześniu 2017 roku.


Piotr

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Latest posts by Piotr (see all)

Tagi: , , , , , , .