N3RV: nowy teledysk oraz koncert we Wrocławiu

N3RV to elektro-metalowy polski projekt, który zdążył już zasłynąć bardzo dobrą debiutancką  płytą i klipami, w których wykorzystywano m.in. gitary zespołu Korn. Formacja prezentuje swój najnowszy teledysk promujący nowy album oraz potwierdza koncert u boku Crazy Town.

N3RV to projekt istniejący od 2015 roku, pierwotnie był solową aktywnością Daniela Wójcika, który po poszerzeniu składu wydał świetnie przyjęty materiał Dark Daze. Dobry oddźwięk po pierwszej płycie zmobilizował skład, do zrobienia kolejnego kroku, którego efektem możemy cieszyć się już dziś. Najnowszy singiel zatytułowany Errors promuje płytę Who Are You.

Nagraniem „Errors” zajęła się ekipa Tutek Video z Wrocławia – mówi Daniel Wójcik. – Wraz z nowym teledyskiem wypuszczam album do sieci. Najpierw YouTube, ale sukcesywnie będzie się pojawiał we wszystkich sklepach cyfrowych, można go też nabyć na Bandcamp. Fizyczna wersja „Who Are You” będzie dostępna między lutym a marcem – dodaje.

Pod koniec miesiąca odbędzie się koncert kultowej grupy Crazy Town. N3RV będzie jedynym polskim zespołem, który zagra razem z autorami słynnego „Butterfly” obok Amerykanów z For The Win oraz Brytyjczyków z Confessions Of A Traitor.

27.01.2018 – Wrocław, DK Luksus (wydarzenie)

Bilety w cenach 39 zł (przedsprzedaż) i 49 zł (w dniu koncertu) do nabycia tutaj.

Tagi: , , , , , , .