Nocny Kochanek: klip do coveru Tenacious D

Nocny Kochanek wziął na warsztat największy hit Tenacious D, do którego stworzony został nowy tekst w języku polskim. Teledysk zrealizowało łódzkie Mania Studio (Behemoth, Kaliber 44). Klip został nakręcony z udziałem Michała Wójcika (z kabaretu Ani Mru Mru) w roli Diabła. Jaki inny utwór sprawdziłby się lepiej jako podziękowanie dla fanów niż “Tribute” Jack’a Blacka i Kyle’a Gassa?

Tribjut w wersji Nocnego Kochanka to historia o tym, jak zespół spotyka na swojej drodze Diabła z piekła – bohatera jednego z utworów znajdującego się na pierwszej płycie grupy. Bestia chce imprezować z zespołem, jednak nie daje rady wprawionym w boju muzykom.

Zespół zakończył długą trasę koncertową, pracuje nad swoim pierwszym oficjalnym DVD oraz komponuje nowe utwory na trzeci album, a we wrześniu wejdzie do studia celem zarejestrowania go.
Nowa płyta będzie czymś zupełnie innym, świeżym i nietypowym, ale tak naprawdę wszystko będzie to samo, tylko muzyka i teksty będą inne. Numery traktować będą o miłości, relacjach międzyludzkich i szeroko pojętym egzystencjalizmie” – opowiada Arek Majstrak, gitarzysta zespołu.

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Tagi: , , , , , , , , , , .