Nocny Kochanek zapowiada koncertowe DVD

Dym, ogień, fajerwerki, młyn pod sceną i hewi metal. Strach pomyśleć, co jeszcze zarejestrowały 3 lutego kamery w warszawskiej Progresji. Wówczas, komplet publiczności wraz z Nocnymi Kochankami bawił się na kolejnym wyprzedanym koncercie promującym drugi album grupy Zdrajcy Metalu. 28 września zebrany materiał ukaże się w postaci pierwszego autorskiego DVD zespołu pod znamiennym tytułem Noc z Kochankiem.

Preorder wydawnictwa fani mogą zamawiać na stronie internetowej zespołu. Oprócz płyty DVD, wydawnictwo będzie zawierało także CD ze wszystkimi utworami zagranymi podczas koncertu. Zespół przygotował zapowiedź materiału w postaci nieprzypadkowego utworu Dziabnięty, który idealnie obrazuje atmosferę koncertu. Wszystkie piękne dziewczyny, a w szczególności mało urodziwych chłopów – na spędzenie wspólnej nocy, zaprasza grupa Nocny Kochanek.

Kiedy fani zespołu będą po raz kolejny przeżywać Noc z Kochankiem, zespół wejdzie do studia, aby nagrać trzecią płytę studyjną, której premie planują na styczeń 2019. Zespół podkreśla, że tematyka utworów na nowym wydawnictwie może być trochę inna niż do tej pory, jednak grupa niezmiennie czerpie inspiracje z życia i śpiewa o miłości.

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Tagi: , , , , .