Nowa płyta Nothing Personal

Nothing Personal, to grupa z Zielonej Góry, która powstała w 2012 roku. Zespół ma na swoim koncie koncerty w całej Polsce i Europie oraz EPkę – Lights, która została bardzo dobrze oceniona przez recenzentów. Aktualnie zespół przygotowuje się do trasy koncertowej, która będzie promowała ich drugą EPkę – My Faith/My Curse. Premiera płyty Nothing Personal planowana jest na 28 lutego, a w międzyczasie udostępnione zostaną dwa single, w tym klip. EP My Faith/My Curse zostało nagrane w Core Studio. Za mix i mastering odpowiadał Łukasz Jackowski, który pracował również nad poprzednią płytą zespołu. Band nie śpieszył się z wydaniem nowego materiału, ponieważ chcieli zadbać o najmniejsze detale. Po odejściu basisty, Tomka Jadkowskiego, którego zastąpił Błażej Stachowicz, zespół od grudnia 2015 aktywnie koncertował na terenie całego kraju.

Muzyka, którą tworzą określa się jako melodic hardcore. Utwory cechuje duża dawka emocji, głęboka warstwa tekstowa i niebanalne aranżacje. Wszyscy członkowie grupy wkładają w utwory cząstkę siebie i choć nazwa sugeruje coś całkiem innego, to w muzyce Nothing Personal odnaleźć można mnóstwo osobistych przeżyć i emocji.

Dotychczas Nothing Personal występowali u boku takich zespołów jak m.in. Being As An Ocean (USA), Crooks (UK), Napoleon (UK), Lock & Key (UK) i wiele więcej.

Tracklista:
1. Pass Me
2. Dust
3. Impassivity
4. Many of Me
5. The Place Where I Feel Alive

Autorem jest Grzegorz Pierzchała.

Piotr

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Tagi: , , , , , , .