Nowy klip Art of Illusion

Devious Savior to tytuł nowego singla promowanego teledyskiem przez Art of Illusion, progresywno-rockowego zespołu z Bydgoszczy. Nagranie zapowiada ukazanie się drugiej studyjnej płyty, planowanej na wiosnę.

Zespół zdradza, że trwający ponad 7 minut utwór Devious Savior opowiada o zmaganiach z własnymi słabościami oraz dążeniem do samowyzwolenia. Zdjęcia zostały nakręcone nad Jeziorem Jezucikim i w Pałacu w Lubostroniu. Planowanej na wiosnę druga płyta zespołu będzie promowana koncertami w kraju i zagranicą m.in. z takimi zespołami jak: VotumLion ShepherdBlindeadRetrospectiveMechanism, Hegemony czy Abstrakt.

Art of Illusion ma na koncie występy z takimi składami jak: Dream Theater, Anathema, Evergrey, Pendragon, The Watch czy polskimi: Riverside, SBB, Collage, Tides From Nebula, Materia. Zespół pojawił się m.in. na takich scenach jak: Spodek (Katowice), Opera Śląska (Bytom), Teatr Śląski (Katowice), Filharmonia Kaszubska (Wejherowo), CKK Jordanki(Toruń) czy MCK (Bydgoszcz). W 2016r. grupa zadebiutowała poza granicami kraju, na festiwalu w szwedzkim Göteborgu.

Synu

Synu

Fan szeroko pojętej muzyki gitarowej. Z wszelkich możliwych szuflad i gatunkowych etykiet.
Napisz do autora: synu@kvlt.pl
Synu

Latest posts by Synu (see all)

Tagi: , , , , .