Nowy teledysk Enthroned

Belgijska black metalowa horda Enthroned zaprezentowała teledysk do utworu Hosanna Satana. Kawałek pochodzi z najnowszego albumu zatytułowany Cold Black Suns, który ukaże się 7 czerwca nakładem Season Of Mist (pre-order). Nowy materiał ostanie wydany jako CD digipak, w wersji deluxe, na kasecie oraz na winylach w różnych kolorach.
Proces rejestracji odbył się w portugalskim Pike Studio. Producentem jest Carlos Ribeiro. Miksami zajął się Jeremie Bezier, zaś nad masteringiem w Orgone Studio pracował Jaime Gomez Arellano. Autorem okładki jest Neraath.

Z dumą prezentujemy pierwszy singiel zatytułowany “Silent Redemption” z naszego nadchodzącego albumu “Cold Black Suns”. Utwór odkrywa jedną z licznych twarzy, z których złożony jest gorąco wyczekiwany jedenasty strzał w naszej dyskografii. “Silent Redemption” zabiera słuchaczy Enthroned do Aokigahary – owianego bardzo złą sławą lasu samobójców, będącego domem istot nazywanych Yūrei. Z nową płytą zespół zachowuje swój charakterystyczny styl, jednocześnie oferując nieco inne spojrzenie na muzykę Enthroned. Album pochłonie słuchaczy i otworzy przed nimi świat pełen przygnębienia i wściekłości.

Wcześniej kapela przedstawiła kompozycje Silent Redemption.

Tracklista:
01. Ophiusa
02. Hosanna Satana
03. Oneiros
04. Vapula Omega
05. Silent Redemption
06. Aghoria
07. Beyond Humane Greed
08. Smoking Mirror
09. Son of Man

Źródło: Season of Mist
Tłumaczenie: Marcel Szczepanik

Tagi: .