Nowy teledysk zespołu Brown

Rzeszowski Brown prezentuje najnowszy teledysk. Klip powstał do utworu Lśnienie i płytę Trzy słońca, która swoją premierę będzie miała już 13 października, czyli w najbliższą sobotę.

Ten album różni się od wcześniejszych wydawnictw – komentują muzycy Brown. – To płyta koncepcyjna, opowiadająca o wędrówce słońca i światła, widzianych z różnej perspektywy. Na tej podstawie stworzyliśmy tytuły, a potem rozpoczęliśmy prace nad muzyką. Warstwa tekstowa zawiera zawiera wiele takich odniesień, ale przede wszystkim traktuje o relacjach interpersonalnych. W sensie brzmieniowym chcieliśmy powrócić do naszych początków. Jednak ze względu na ciągle rozwijającą się w nas świadomość muzyczną będzie to kontynuacja naszych dotychczasowych założeń i wypadkowa naszych muzycznych gustów.

Korzenie Brown sięgają początku lat dwutysięcznych. Przez lata był to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów alternatywnych na polskiej scenie. Teraz formacja powraca z płytą Trzy słońca, która została zarejestrowana w ZED Studio, produkcją zajął się Tomasz Zalewski.

Tracklista:

1. Lśnienie
2. Trzy słońca
3. Przyciąganie
4. Droga
5. Migotanie
6. Perspektywa
7. Refleks
8. RNR
9. Bieguny

Tagi: , , .