Nowy teledysk zespołu Oomph!

Trzynasty album Niemieckiej grupy zatytułowany “Ritual” ujrzy światło dzienne 18.01.2019 dzięki Napalm Records. Tymczasem aby umilić czekanie zespół udostępnił teledysk do utworu “Tausend Mann und ein Befehl“.

W wiadomości od Oomph! czytamy: “Bardzo cieszymy się z tego, że możemy podzielić się z wami naszym nowym teledyskiem do “Tausend Mann und ein Befehl“! Utwór opowiada o tym, do jakich tragedii prowadzi ślepe wykonywanie rozkazów podczas wojny. Gdyby nie ścisła hierarchia, nie doszłoby do wielu konfliktów.”

Od czasu założenia w 1990 roku, Oomph! byli liderami na scenie i stworzyli własną wersję hard rockowej muzyki. Nigdy nie bali się łączenia swoich inspiracji i wpływów. Ta odwaga została nagrodzona utworzeniem własnej niszy między metalem, industrialem, EBM i gotykiem. Ukształtowali nowy gatunek muzyczny w Niemczech z zespołami takimi jak Rammstein, którzy nazwali Oomph! jednym z ważnych i wpływowych zespołów.

Wokalista zespołu Dero wspominając o nadchodzącym albumie: “jest to najbardziej agresywny i najcięższy album”.

Zespół oznajmia: “Ten album zawiera 100% Oomph! Napisaliśmy go, wyprodukowaliśmy i zmiksowaliśmy wszystko w naszym własnym studiu! Wykorzystaliśmy czas pomiędzy dwiema trasami oraz energię i inspirujące wpływy koncertowych doznań i skomponowaliśmy większość utworów wspólnie podczas jam sessions. To prawdopodobnie tłumaczy, dlaczego kawałki na Ritual mają takie ciężkie i mroczne riffy. Okładka płyty świetnie wspiera tajemniczy charakter kompozycji i tekstów oraz zostawia sporo miejsca do własnej interpretacji.”

Pre-ordery albumu można składać tutaj.

Tracklista:
1. “Tausend Mann und ein Befehl”
2. “Achtung! Achtung!”
3. “Kein Liebeslied”
4. “Trümmerkinder”
5. “Europa” (feat. Chris Harms / Lord Of The Lost)
6. “Im Namen des Vaters”
7. “Das Schweigen der Lämmer”
8. “TRRR – FCKN – HTLR”
9. “Phönix aus der Asche”
10. “Lass’ die Beute frei”
11. “Seine Seele”
12. “In der Stille der Nacht” (Bonus Track)
13. “Lazarus” (Bonus Track)
14. “TRRR – FCKN – HTLR” (Lord of The Lost Remix) (Bonus Track)

Latest posts by Tymoteusz Hołysz (see all)

Tagi: , , , .